Politiku ochrany osobních údajů


Úvod

Vítejte na naší webové stránce eleverlash24.com. Tato stránka je věnována recenzi produktu Eleverlash. Tato politika ochrany osobních údajů popisuje, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a jak je chráníme. Prosím, přečtěte si tuto politiku pozorně, než začnete používat naši webovou stránku.

Shromažďování informací

Na naší webové stránce neprovádíme prodej produktů ani neshromažďujeme žádné osobní údaje. Naše stránka má pouze reklamní charakter a slouží k informování o produktu Eleverlash.

Ochrana osobních údajů

Na naší webové stránce se zavazujeme chránit vaše osobní údaje. Vzhledem k tomu, že neprovádíme prodej produktů ani neshromažďujeme žádné osobní údaje, nemusíte se obávat o zneužití vašich údajů.

Právní předpisy

Naše webová stránka dodržuje základní právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů v České republice. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně právních předpisů, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně naší politiky ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat. Pro více informací o naší společnosti vás zveme k návštěvě podstránky 'O nás'.